درباره ما

داستان شروع کار تپش قلب

راه اندازی و استارت مجموعه تپش قلب، خیلی عجیب و با تلفیق چندین ایده و اتفاق شروع شد. اوایل سال ۹۷ زمانی که مطالعات جدی من در حیطه ارتباطات شروع شد، به مرور زمان متوجه یک نیاز مبرم در جامعه شدم و آن هم آگاهی بخشی بیماران از محیط ها و تجهیزات بیمارستانی با هدف کاهش ترس و نگرانی بود. خاطرم هست روزی که همراه همسرم به خانه پدر و مادرم رفتیم و دقیقاً همان روزی بود که پدر و مادرم هم برای چکاپ های سالانه به بیمارستان رفته بودند.

این اتفاق در زندگی من، جز “این لحظه همانگونه است که باید باشد” های دیپاک چوپرا بود.

تعریف می کردند که پشت در اتاق سونوگرافی آقای نسبتاً مسنی، خیلی نگران، منتظر رسیدن نوبت خود بود و می گفت فامیل ما با همین استرس های انجام آزمایش ها سکته و فوت کرد و از این موضوع بسیار ترسیده بود. البته ترس ایشان خیلی هم بیراه نبود. ادامه داستان تپش قلب را در پاراگراف های بعدی دنبال کنید.

مجموعه تپش قلب

و اما ادامه داستان ...

مشکلی که برای آن فرد وجود داشت و واقعا باید به او حق داد، به خاطر آمپول های بزرگی بود که در دستش داده بودند. همان جا متوجه چند موضوع شدم که اهداف و رسالت مجموعه را گسترش داد. موضوع اول نگرانی از خود محیط ها و دستگاه های پزشکی برای بیمار بود و مورد دوم آموزش کادر درمانی و بیمارستانی برای درک شرایط بیمار.

بنابراین به فکر راه اندازی مجموعه ای جامع برای آگاهی بخشی به بیماران، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان افتادم. 

در این راستا و برای تحقق این هدف و رسالت بزرگ، قطعا اقدامات زیادی نیاز هست که تیم ما در مجموعه تپش قلب تا جایی که از توانش ساخته باشد، اقدامات و آموزش هایش را انجام  خواهد داد.

تمام سعی خود را برای آرامش بخشی به قلب بیماران و پزشکان از طریق مطالب آموزشی مؤثر انجام خواهم داد. رسالت زندگی من بهبود ارتباطات پزشکان و بیماران است.

امیرعلی تولایی

مؤسس و مدیر مجموعه

همکاران ما

مجتبی عبدی

مجتبی عبدی

طراح و نویسنده

عکس امیرعلی تولایی

امیرعلی تولایی

مؤسس، مدیر و مدرس

فاطمه توکلی

مشاور و نویسنده

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ امتیاز دهی)