کتاب الکترونیکی گوش دادن مؤثر در پزشکی

کتاب الکترونیکی گوش دادن مؤثر در حرفه پزشکی

یکی از مهمترین مباحث در ارتباطات پزشکی بحث گوش دادن مؤثر به بیمار است. در این کتاب سعی کردیم به صورت کامل ولی کوتاه مهمترین مهارت های ارتباطی در خصوص گوش دادن مؤثر را مطرح کنیم. مشخصات خود را در ادامه وارد کنید و کتاب را به صورت رایگان دانلود کنید

موکاپ کتاب گوش دادن موثر

مباحث کتاب

اهمیت موضوع

مهارت های گوش دادن

عملکرد مغز

تمرین های کاربردی

برای دانلود کتاب الکترونیکی ایمیل خود را وارد کنید

عکس امیرعلی تولایی

توضیحات نویسنده

امیدوارم این کتاب الکترونیکی، برای پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در ارتباط مستقیم با بیماران هستند، مفید واقع شود و با عملی کردن نکات این کتاب، توانسته باشم به حال خوب پزشکان و بیماران و البته درآمدزایی بیشتر مراکز درمانی از طریق ارتباطات فوق حرفه ای کمک کرده باشم.

امیرعلی تولایی

اطلاعات بیشتر

عملکرد مغز انسان

تا به حال به عملکرد مغز خود فکر کردیم که چگونه عمل می کند، تصمیم گیری می کند و چه مکانیزم هایی برای انجام کار های دارد. در این کتاب تا حدودی سعی کردیم مطالبی که مرتبط با حیطه پزشکی هستند را به صورت کاملا واضح و روشن بیان کنیم.

آیکون پزشک

در شرح حال گرفتن از بیماری به چه نکاتی توجه می کنیم؟ اگر با عملکرد مغز خود آشنایی بیشتری پیدا کنیم می توانیم تشخیص های بهتری داشته باشیم و از بروز بعضی از خطاهای پزشکی جلوگیری کنیم. پس لطفا با ما در این کتاب الکترونیکی همراه باشید

توصیه می کنیم خواندن این کتاب را از دست ندهید

این کتاب بر اساس مطالعه بیش از ۶۰ جلد کتاب در حیطه های مختلف به دست آمده است. از کتاب های مهارت های ارتباطی گرفته تا کتاب های علمی در زمینه هایی مثل نوروساینس. خواهش من این است برای مطالعه این کتاب وقت بگذارید و تمرین های آن را که به ظاهر ساده هستند در محیط کار خود پیاده کنید تا به مرور زمان شاهد رشد و پیشرفت محیط درمانی خود باشید.

  • تمرین های کاملا کاربردی
  • مطالب عمقی و خرد محور
  • آشنایی با عملکرد مغز​
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۲.۷۵ (۴ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ امتیاز دهی)