دستگاه سی آرم جدید فیلیپس برای اتاق عمل

سی آرم فیلیپس

فیلیپس به تازگی سی آرم جراحی قابل حمل جدیدی را برای بهبود کارایی در اتاق عمل به بازار معرفی کرده است. مدل جدید این سی آرم Zeniton نام دارد که از یک رابط کاربری مشابه تبلت استفاده کرده است.

ویژگی های دستگاه سی آرم جدید شرکت فیلیپس

به لحاظ عملکردی بسیار شبیه به نسخه های قبلی سی آرم های کمپانی فیلیپس است و به همین دلیل یادگیری استفاده از این دستگاه برای کاربری که قبلا از سی آرم های کمپانی فیلیپس استفاده کرده، بسیار ساده است.

از ویژگی های جدید این سی آرم پرتابل، فوکوس کردن دقیق و ضبط تصاویر با سرعت بالا است. علاوه بر این همین طور از نرم افزار BodySmart برای ساخت تصاویر با ابعاد بزرگ و با لبه های بسیار دقیق استفاده شده است.

بسیاری از الگوریتم هایی که برای بهبود تصاویر در این دستگاه سی آرم استفاده شده است الگوریتم های پلتفورم Azurion فیلیپس است. این پلتفورم، الگوریتم های ویژه ای برای جبران نواحی از بدن که دارای ایمپلنت فلزی هستند دارد و همین امر مزیت اصلی دستگاه در جراحی های اورتوپدی است.

سی آرم جدید شرکت فیلیپس
سی آرم پرتابل جدید شرکت فیلیپس

طبق گفته دکتر بناروس، جراح بخش قلب بیمارستان دانشگاه اینسبروک اتریش، رابط کاربری دستگاه برای استفاده جراحان و پرستاران بسیار کاربر پسند است.

مزیت اصلی سی آرم جدید شرکت فیلیپس

مشخصه اصلی این دستگاه سرعت بالا در راه اندازی است که یک اتاق عمل معمولی را یک اتاق عمل کاملا مجهز تبدیل می کند و تصاویر بسیار با کیفیت در اختیار تیم پزشکی قرار می دهد.

پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال جدیدترین تکنولوژی های پزشکی هستید، مقاله ۱۰ نوآوری برتر سال ۲۰۱۸ تجهیزات پزشکی ما را هم مطالعه کنید.

سیستم سی آرم Zeniton در آمریکا و اروپا مجوزهای لازم برای ورود به بازار را گرفته است و ظرف چند ماه آینده برای خرید آماده خواهد بود.

این دستگاه ها قابلیت آپگرید دارند و می توان در آینده با پرداخت هزینه های به روزرسانی به آخرین نسخه های جدید این تکنولوژی دست پیدا کرد.

در پایین این مقاله، فیلمی از این دستگاه جدید سی آرم بیمارستانی فیلیپس ملاحظه می کنید.

منبع خبر: سایت فیلیپس

اميرعلی تولايی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.