درمان بی اختیاری ادرار استرسی با محرک الکتریکی از روی پوست

شرکت درمانی آتلانتیک در ایرلند، به زودی از محرک الکتریکی از روی پوست خود با نام تجاریINNOVO  برای درمان بی اختیاری ادرار استرسی در زنان رونمایی می کند. این دستگاه که مورد تایید سازمان جهانی غذا و دارو (FDA) قرار گرفته است در اواخر سال گذشته به عنوان اولین محرک از روی پوست با چنین ویژگی هایی مشخص شده است. این دستگاه جریان الکتریسیته را از طریق بدن به سمت عضلات هدایت می کند که با این کار دیافراگم لگنی را کنترل می کند و به نوبه خود می تواند به حفظ اختیار در ادرار کمک کند.

درمان بی اختیاری ادرار استرسی با محرک الکتریکی

اگر مایل به مطالعه در زمینه فناوری پزشکی هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله ساین ما را درباره داربست استخوانی تزریقی ساخته شده از سلولز گیاهی مطالعه بفرمائید.

نتایج و نظرات محققان دستگاه درمان بی اختیاری ادرار استرسی

این تکنولوژی زنان را به گزینه غیر تهاجمی می رساند که در یک کار آزمایشی بالینی نشان داد که ۸۷٪ زنان پس از درمانی سه ماهه کاملا یا تقریبا بهبود یافتند. ۸۰٪ از زنان مورد مطالعه نیز تنها پس از یک ماه درمان به نتیجه رسیدند.

گوردی نای رییس شرکت درمانی آتلانتیک در اظهار نظری به تازگی مطرح کرده است: “بسیاری از افراد می بینند که بی اختیاری ادرار استرسی در فعالیت های روزمره و اجتماعی آنها مشکلاتی به وجود می آورد و این محصول یک درمان پیشرفته ای است که می تواند برای میلیون ها زن که با بی اختیاری ادرار استرسی زندگی می کنند آسایش را به ارمغان بیاورد. ما هیجان زده هستیم که محصول جدید پوشیدنی ما در ایالات متحده پس از یک رکورد موفق در اروپا و به اشتراک گذاری آن با جامعه حرفه ای در این جلسات مهم به نمایش گذاشته می شود.”

شرکت درمانی آتلانتیک هنوز محصول INNOVO را در دسترس عموم قرار نداده است، در ابتدا تمرکز بر معرفی این فناوری به پزشکان در جلسه پزشکان کالج آمریکایی (ACP) در سال ۲۰۱۹ در فیلادلفیا و در ماه آینده در کالج آمریکایی بیماری های مربوط به زنان و متخصصان زنان و زایمان (ACOG) می باشد.

منبع خبر: شرکت درمانی آتلانتیک

مجتبی عبدی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.