تکنولوژی برنامه و بازی ها برای کمک به بیماران سرطانی

دانشگاه لنکستر در یک پروژه برای استفاده از تکنولوژی برنامه و بازی ها برای بهبود مراقبت از بزرگسالان و کودکان مبتلا به سرطان شرکت می کند.

پروژه ای با نام MyPal “ارتقا مراقبت تسکین دهنده بزرگسالان و کودکان مبتلا به سرطان از طریق سیستم های پیشرفته گزارش دهنده بیمار” ایجاد شده است که ۱۶ همکار در هفت کشور دارد.

هدف این پروژه تحقیق درباره استفاده از تکنولوژی برنامه و بازی های الکترونیکی تولید شده ای است که به صورت خاص با احتیاجات و نیازهای شخصی فرد بیمار تطبیق یافته اند.

پروفسور شیلا پین و دکتر شان هیوجز از سازمان دیده بان بین المللی مراقبت از زندگی در دانشگاه لنکستر به فعالیت های انتشار اطلاعات این پروژه برای سه سال و نیم آینده ادامه خواهند داد.

پروفسور پین گفت: “ارتباطات اغلب جنبه ای است که بیماران کمترین توجه را به آن دارند. ما دریافتیم که بیماران اغلب از مراقبت های درمانی که دریافت می کنند راضی هستند اما نگران این موضوع هستند که چطور به نحو احسن می توانند احتیاجات خود را با پزشکان و پرستاران در میان بگذارند.”

تکنولوژی برنامه و بازی ها برای بهبود سرطان

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری پزشکی می باشید مقاله مربوط به MRI سینه را از اینجا بخوانید

تکنولوژی برنامه و بازی ها برای بهبود بیماران چگونه عمل می کند؟

تکنولوژی برنامه و بازی های جدید شامل چک لیستی از علائم و نگرانی های رایج هستند، به طوری که بیماران می توانند احساس خود را شرح دهند. این امر به آنها این امکان را می دهد تا درباره چیزی که در آن لحظه برایشان مهم است صحبت کنند که ممکن است با چیزی که دکترها فکر می کنند مهم است متفاوت باشد. این قضیه به پزشکان و پرستاران برای تهیه مراقبت های متمرکز و اختصاصی برای بیمار کمک می کند.

نقش لنکستر افزایش آگاهی از این پروژه و انتشار نتایج، ایجاد یک کتاب الکترونیکی از راهنماهای بهترین تمرین و همچنین برگزاری یک کنفرانس بین المللی است تا بتواند از تکنولوژی برنامه ها و بازی ها برای بهبود حال بیماران سرطانی استفاده کند.

منیع خبر: دانشگاه لنکستر

مجتبی عبدی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.